Čipová karta Gemalto IDPrime MD 940B pre-cut

Kód: 10-43-061_SIM
Akcia ihneď na odoslanie spĺňa eIDAS
€49 –28 %
Čipová karta Gemalto IDPrime MD 940B pre-cut
€49 –28 % €35 €42,35 vrátane DPH
Skladom

Čipová karta Gemalto IDPrime MD 940B pre-cut pre kvalifikovaný elektronický podpis. Jedná sa o kvalifikovaný prostriedok (QSCD) pre vytváranie elektronických podpisov zodpovedajúcich nariadeniu eIDAS. Kartu je možné použiť na vydanie certifikátov od NASES - https://www.nases.gov.sk/doveryhodne-sluzby/kds-vyhotovovania-a-overovania-kvalifikovanych-certifikatov-pre-elektronicku-pecat/index.html 

QSCD čipová karta IDPrime 940B pre-cut spĺňa nasledovné technické parametre:

  • Product name: IDPrime 940
  • Applet Version: IDPrime Java Applet 4.4.2.A
  • Common Criteria (CC): CC EAL5+ / PP QSCD

V cene je SafeNet Authentication Client (SAC) v najnovších verziách pre Windows, MacOS a Linux. V rámci používania tejto čipovej karty je nevyhnutné použiť SAC 10.8 R6 a vyššie.

Ak objednávate väčšie množstvo, napíšte nám prosím na info@usbtokeny.sk

Detailné informácie

Množstevné
zľavy

Rýchla doprava
PPL & PACKETA

Rýchlo pomôžeme
s výberom

Akceptujeme
online platby

Podrobný popis

Kvalitná autentizačná čipová karta IDPrime MD 940 je špičkovo zabezpečená karta spĺňajúca najvyššie bezpečnostné nároky a požiadavky nariadenia eIDAS na kvalifikovaný prostriedok pre vytváranie elektronického podpisu (QSCD). Je primárne určená na účely PKI (práca s certifikátmi) pri vytváraní kvalifikovaného elektronického podpisu, kvalifikovaný podpis dokumentov a e-mailov podľa eIDAS, prácu s internetovým bankovníctvom, generovanie a ukladanie kľúčov, hesiel a certifikátov. Z funkčného hľadiska sa jedná o sesterský model k tokenu Gemalto SafeNet eToken 5110 CC, ktorý tiež ponúkame. Čipová karta disponuje celkovou pamäťou 80kB a ponúka podporu niekoľkých šifrovacích algoritmov vrátane ECC vykonávaných priamo v hardvéri. Súčasťou je podpora operačných systémov Windows, Mac OS, Linux, Android a iOS).

Karta MD 940 ku svojej činnosti vyžaduje middleware SAC (SafeNet Authentication Client). Ideálne zakúpiť spolu s čítačkou čipových kariet v podobe USB tokenu Gemalto IDBridge K30.

Dodatočné parametre

Kategória: Čipové karty
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.004 kg
Záruka:: 3 roky
Podporované oper. systémy:: Windows, MAC, Linux, Android, iOS
Middleware:: SafeNet Authentication Client (SAC)
Certifikácia:: CC EAL 6+
Šifrovacie algoritmy:: RSA: up to RSA 4096 bits, RSA OAEP & RSA PSS, Elliptic curves: P-256, P-384, P-521 bits, ECDSA, ECDH, generování klíčů v hardware tokenu (RSA & Elliptic) 3DES (ECB, CBC), AES (128, 192, 256 bits),
Hashovacie funkcie:: Hash: SHA-1, SHA-256, SHA-384, SHA-512
Veľkosť pamäte:: 80 kB, až 20 kontajnerov pre uloženie šifr. kľúčov (RSA, eliptické krivky)
Uchovanie dát v pamäti:: najmenej 25 rokov
Komunikačný protokol:: T=0, T=1, PPS, s prenosom až do 230 Kbps

Gemalto bola medzinárodná digitálna bezpečnostná spoločnosť poskytujúca softvérové aplikácie, bezpečné osobné zariadenia, ako sú čipové karty a tokeny, a spravované služby. Vznikla v júni 2006 zlúčením dvoch spoločností, Axalto a Gemplus International. V apríli 2019 značku Gemalto kúpila firma Thales Group a teraz pôsobí ako Thales DIS (Digital Identity and Security).