Čítačka čipových (SIM) kariet Gemalto IDBridge K30 (USB token)

Kód: 10-43-071
ihneď na odoslanie
€29 –13 %
Čítačka čipových (SIM) kariet Gemalto IDBridge K30 (USB token)
€29 –13 % €25 €30,25 vrátane DPH
Skladom

Zabezpečený USB token IDBridge K30 je kompaktné USB zariadenie, ktoré ponúka multiaplikačnú dynamickú funkciu smart karty. Je možné ho použiť s akýmkoľvek pripojením USB pre aplikácie správy identít a prístupu, ako je sieťové overovanie, elektronické podpisy a ďalšie služby založené na PKI. Vhodné použiť s čipovou kartou Gemalto IDPrime MD 940B pre-cut.

Ak objednávate väčšie množstvo, napíšte nám prosím na info@usbtokeny.sk

Detailné informácie

Množstevné
zľavy

Rýchla doprava
PPL & PACKETA

Rýchlo pomôžeme
s výberom

Akceptujeme
online platby

Podrobný popis

Výhody

  • Vysoko bezpečná – pokročilá ochrana je umožnená dvojfaktorovou autentizáciou: niečím, čo používatelia majú – zariadenia, a niečím, čo poznajú – svojim PINom.
  • Univerzálny prístup – služby bezpečného logického riadenia prístupu je možné použiť s akýmkoľvek systémom s USB pripojením. Podpora hlavných desktopových operačných systémov.
  • Windows, Mac a Linux – štandardné špecifikácie USB znamenajú, že zariadenie funguje prakticky s akýmkoľvek sieťovým pripojením.
  • Jednoduché použitie – používatelia jednoducho vložia zariadenie do USB portu a zadajú PIN pre prístup k integrovaným bezpečnostným aplikáciám.
  • Prispôsobiteľné – USB tokeny je možné upraviť pomocou loga zákazníka a ďalších značiek

Vstavaná čítačka

Integrovaná čítačka čipových kariet v IDBridge K30 je obzvlášť vhodná v situáciách, ktoré vyžadujú bezpečné overenie, keď čítačky čipových kariet nie sú k dispozícii. S IDBridge K30 môžu k sieti a citlivým informáciám pristupovať iba oprávnení používatelia, ktorí môžu vykonávať bezpečné transakcie a digitálne podpisovať dokumenty.

Dvojfaktorová autentizácia

USB token IDBridge K30 sa vyznačuje silnou autentizáciou založenou na dvoch faktoroch: samotnom tokene a PINe, čo poskytuje extra úroveň zabezpečenia pre najcitlivejšie aplikácie. PIN zaisťuje, že držiteľ zariadenia je jeho legitímnym vlastníkom. IDBridge K30 ponúka všetok výkon viacaplikačnej čipovej karty vo formáte USB, čo z nej robí ideálne riešenie pre organizácie, ktoré vyžadujú kombináciu zabezpečenia, prenositeľnosti, robustnosti a pohodlia.

Dodatočné parametre

Kategória: Čítačky čipových kariet
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.006 kg
Podporované oper. systémy: up to Windows 10 (including Windows 7, 8.1), Linux, Mac OS
API: Microsoft PC/SC environment with associated drivers
Host interface: Plug and Play, CCID (Chip Card Interface Device), USB 2.0 full speed (12 Mbps)
Zobrazenie stavu: LED modrej farby
Enviromental: CE, FCC part 15 Class B, EN 60950 / UL 950 / CSA 950, Operating: +0°C / +70°C, Storage: -20°C / +85°C, ROHS compliant , WEEE marking

Gemalto bola medzinárodná digitálna bezpečnostná spoločnosť poskytujúca softvérové aplikácie, bezpečné osobné zariadenia, ako sú čipové karty a tokeny, a spravované služby. Vznikla v júni 2006 zlúčením dvoch spoločností, Axalto a Gemplus International. V apríli 2019 značku Gemalto kúpila firma Thales Group a teraz pôsobí ako Thales DIS (Digital Identity and Security).