SafeNet Authentication Client pre Windows, MacOS & Linux

Kód: SAC001
ihneď na odoslanie
€299 –93 %
SafeNet Authentication Client pre Windows, MacOS & Linux
€299 –93 % €19 €22,99 vrátane DPH
Skladom

 Jednoročná údržba pre SafeNet Authentication Client (SAC) pre Windows, MacOS a Linux.

S jednoročnou službou získate časovo obmedzený prístup (1 rok) na stiahnutie najnovších verzií a niektorých predchádzajúcich verzií klienta SafeNet Authentication Client, vrátane opravených balíčkov. Aby ste mali neustály prehľad, posielame našim súčasným klientom e-mailové informačné newslettre a upozornenia s novými verziami a vydaniami, ktoré si následne môžete stiahnuť počas zvoleného obdobia. V prípade akéhokoľvek problému so štandardnou alebo prispôsobenou inštaláciou poskytujeme našim klientom online technickú podporu a riešenie problémov.

Inštalačné súbory sú k dispozícii na stiahnutie do 24 hodín po prijatí platby na našej strane. Aktuálny priečinok sťahovania obsahuje najnovšie verzie middlewaru SAC: 

  • SafeNet Authentication Client pre Windows - SAC 10.8 (R2) + SAC 10.8 (R6)
  • SafeNet Authentication Client pre MacOS - SAC 10.8.29 (funguje správne s Monterey)
  • SafeNet Authentication Client for Linux - 10.8.28 GA Build

Množstevné
zľavy

Rýchla doprava
PPL & PACKETA

Rýchlo pomôžeme
s výberom

Akceptujeme
online platby

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Gemalto bola medzinárodná digitálna bezpečnostná spoločnosť poskytujúca softvérové aplikácie, bezpečné osobné zariadenia, ako sú čipové karty a tokeny, a spravované služby. Vznikla v júni 2006 zlúčením dvoch spoločností, Axalto a Gemplus International. V apríli 2019 značku Gemalto kúpila firma Thales Group a teraz pôsobí ako Thales DIS (Digital Identity and Security).