Čítačka čipových kariet Gemalto IDBridge CT40 (pre eID)

Kód: 10-43-074
Vhodné pre eID
€27 –18 %
Čítačka čipových kariet Gemalto IDBridge CT 40 (pre eID)
€27 –18 % €21,90 €26,50 vrátane DPH
Skladom

Najrozšírenejšia profesionálna USB čítačka čipových kariet s kontaktným čipom. Vhodné pre prácu s elektronickým občianskym preukazom s čipom (eID). Čítačka je vhodná aj pre nové biometrické občianske preukazy.

Ak objednávate väčšie množstvo, napíšte nám prosím na info@usbtokeny.sk

Detailné informácie

Množstevné
zľavy

Rýchla doprava
PPL & PACKETA

Rýchlo pomôžeme
s výberom

Akceptujeme
online platby

Podrobný popis

Čítačka čipových kariet Gemalto IDBridge CT 40 má kompaktné rozmery, ľahko sa s ňou manipuluje a vyznačuje sa extrémnou spoľahlivosťou - jedná sa o štandard medzi čítačkami čipových kariet. Čítačku môžete využívať okrem iného s čipovými kartami Gemalto IDPrime MD 830 alebo Gemalto IDPrime MD 840. Na inštaláciu nie sú žiadne požiadavky, je vhodná pre prevádzku s prakticky všetkými kontaktnými čipovými kartami, internetovým bankovníctvom a aplikáciami využívajúcimi elektronický podpis, vrátane bežného prihlasovania.

Vhodná pre prácu so súčasným aj novým elektronickým občianskym preukazom (eOP). Na Slovensku štandardne vydávaná s novými elektronickými občianskymi preukazmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Čítačky čipových kariet
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.096 kg
Podporované oper. systémy:: Windows, MAC, Linux, Android, iOS
Štandardy:: ISO7816-1, 2, 3, 4, EMV terminal level 1 version 4
Podporované karty:: mikroprocesorové karty, T=0, T=1 protocols, Transmission rate: 2 Kbps to 826Kbps (TA1=17 @ CK=4.8MHz)
Zobrazenie stavu:: LED zelenej farby
Veľkosť:: 96 x 70 x 14 mm
Hmotnosť:: 100g
Mechanická odolnosť:: 100 000 vsunutí / vysunutí karty

Gemalto bola medzinárodná digitálna bezpečnostná spoločnosť poskytujúca softvérové aplikácie, bezpečné osobné zariadenia, ako sú čipové karty a tokeny, a spravované služby. Vznikla v júni 2006 zlúčením dvoch spoločností, Axalto a Gemplus International. V apríli 2019 značku Gemalto kúpila firma Thales Group a teraz pôsobí ako Thales DIS (Digital Identity and Security).